Štěňátka 2024

vrh S a T

14. března 2024 se narodil náš vrh "S" Debbie-Ann ze spojení Chelsea Debbie-Ann a Elliot v. d. Arkaden. Porod byl bohužel náročný a komplikovaný, nakonec musela Chelsea na císařský řez, protože poslední štěňátko bylo zaklíněné v pánvi. Naše černá princezna porodila 11 štěňátek - 6 fenek a 5 pejsků. Bohužel příroda to chce někdy jinak: jedna holčička se narodila mrtvá a posledního pejska jsme museli nechat odejít za duhový most... ALE našich 9 loupežníků se má čile k světu, krásně rostou a dělají nám radost. Chelsea se zotavuje po operaci, rána je klidná a já věřím, že vše bude už jen dobré.

Po náročném porodu Chelsey jsem se "hrozně bála" druhého porodu, který nás čekal... byť má člověk roky zkušeností, tak někdy to prostě pomoct nejde... 17. března 2024 se narodil po bezproblémovém porodu náš vrh "T" Debbie-Ann ze spojení Mystique Debbie-Ann a Tino v. d. Jagsthohe. Tady jsme měli překvapení v podobě "složení" štěňátek a možná ještě spíše v tom v jakém pořadí se narodila.... nejdříve se přišlo na svět 6 plaváčků a na konci 2 čzn štěňátka.

Aktuálně máme volné:
Vrh S: 2x plavá fenka, 1x plavý pejsek, 1x čzn fenka
Vrh T: 3x plavá fenka, 2x plavý pejsek, 1x čzn pejsek

V případě zájmu o štěňátko z naší chovatelské stanice nás neváhejte kontaktovat :o)

U štěňátek očekáváme sebevědomé, kontaktní povahy. Oba vrhy jsou vhodné pro sportovní kynologii a mají výborné předpoklady pro práci. Zároveň to budou úžasní rodinní parťáci a pokud se nezaleknete zahradníků a většího temperamentu, mohou vás jen mile překvapit :o)

Více informací ke konkrétním štěňátkům naleznete v jejich složkách.